پرش لینک ها

بیستمین نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان تهران

برترین غرفه نمایشگاه بین المللی
غرفه شرکت جهان تهویه اعتماد در بیستمین نمایشگاه صنعت ساختمان

بیستمین نمایشگاه صنعت ساختمان با حضور سرپرست وزارت صمت، وزیر راه و شهرسازی ونمایندگان مجلس در محل دائمی نمایشگاه‌های بین المللی تهران افتتاح شد که شرکت جهان تهویه اعتماد حضوری پر قدرت و پر رنگ تر از سال های گذشته در این نمایشگاه داشت .

به گزارش روز پنجشنبه پایگاه تولید و تجارت ایران (شاتا)، همچنین به صورت همزمان در محل دائمی نمایشگاه‌های بین المللی تهران، نهمین نمایشگاه بین المللی آسانسور، پله برقی، بالابرها، نقاله ها، قطعات و تجهیزات جانبی نیز افتتاح شد.

این نمایشگاه‌ها با رعایت تمام ضوابط و پروتکل‌های بهداشتی و با اخذ مجوزات لازم برگزار شده است.

همچنین شرکت جهان تهویه اعتماد برای حفظ سلامتی بازدیدکنندگان خود تمامی قوانین و پروتکل های وزارت محترم بهداشت را رعایت نموده و در غرفه ای با متراژ بالا، توانست طرح فاصله گزاری اجتماعی را نیز رعایت نماید.

عمده شرکت‌های تولید کننده مصالح ساختمانی تجهیزات و قطعات ساختمان جدیدترین دستاوردهای خود را در این نمایشگاه‌ها در معرض دید همگان گذاشته اند. بازدید از این نمایشگاه‌ها برای متخصصان حوزه ساختمان به صورت حضوری و برای عموم مردم و کسانی که بخواهند غیرحضوری نمایشگاه‌ها را دنبال کنند، به صورت آنلاین خواهد بود.

غرفه شرکت جهان تهویه اعتماد
غرفه شرکت جهان تهویه اعتماد
غرفه شرکت جهان تهویه اعتماد

سرپرست وزارت صمت به همراه وزیر راه و شهرسازی همچنین از بخش‌های مختلف این نمایشگاه‌ها بازدید به عمل آوردند و از نزدیک در جریان مهم‌ترین مسائل، مشکلات و دستاوردهای حوزه مصالح ساختمانی، صنعت ساختمان، قطعات و تجهیزات وابسته قرار گرفتند.

لازم به ذکر است غرفه شرکت جهان تهویه اعتماد از دیدگاه مشتریان یکی از شلوغ ترین، منظم ترین و پر بازده ترین غرفه های این دوره از نمایشگاه صنعت ساختمان بوده است.

بهترین غرفه نمایشگاه صنعت ساختمان
بهترین غرفه نمایشگاه صنعت ساختمان
غرفه شرکت جهان تهویه اعتماد
برترین غرفه نمایشگاه بین المللی
سرپرست وزارت صمت به همراه وزیر راه و شهرسازی همچنین از بخش‌های مختلف این نمایشگاه‌ها بازدید به عمل آوردند و از نزدیک در جریان مهم‌ترین مسائل، مشکلات و دستاوردهای حوزه مصالح ساختمانی، صنعت ساختمان، قطعات و تجهیزات وابسته قرار گرفتند. لازم به ذکر است غرفه شرکت جهان تهویه اعتماد از دیدگاه کشتریان یکی از شلوغ ترین، منظم ترین و پر بازده ترین غرفه های این دوره از نمایشگاه بین المللی بوده است.
برترین غرفه نمایشگاه بین المللی
غرفه شرکت جهان تهویه اعتماد
غرفه شرکت جهان تهویه اعتماد

منبع: ایرنا

یک دیدگاه بگذارید