چیلر تراکمی هواخنک

چیلر تراکمی هوا خنک

چیلر تراکمی هوایی گروه کارخانجات جهان تهویه اعتماد با کندانسور هوایی به دو صورت یک پارچه و مجزا از ظرفیت های ۵ الی ۳۲۰ تن تبرید به همراه کمپرسورهای رفت و برگشتی، اسکرال، اسکرو و … بر اساس استانداردهای بین المللی طراحی و تولید میگردد.شایان ذکر است شرکت ما به روز ترین و کامل ترین تولید کننده چیلر تراکمی هوایی می باشد.

چیلر تراکمی آب خنک

چیلر تراکمی آب خنک

چیلر تراکمی آبی گروه کارخانجات جهان تهویه اعتماد با کندانسور آبی به دو صورت یک پارچه و مجزا از ظرفیت های ۵ الی ۳۲۰ تن تبرید به همراه کمپرسورهای رفت و برگشتی، اسکرال، اسکرو و … بر اساس استانداردهای بین المللی طراحی و تولید میگردد. شایان ذکر است شرکت ما کامل ترین تولید کننده چیلر تراکمی آبی میباشد.

هواساز

هواساز

دستگاه هواساز این شرکت با ظرفیت هوادهی ۱،۵۰۰CFM الی ۶۵،۰۰۰CFM به صورت دستگاه هواساز ایرواشر، هواساز های استاندارد و دستگاه هواساز هایژنیک(آنتی باکتریال) با ساختار عمودی، افقی و L شکل با کویل های سرمایشی و گرمایشی با قابلیت انواع فیلتر و لامپ های UVC طراحی و تولید می شود. ثمره تلاش و تحقیق گروه مهندسی این شرکت تکنولوژی روز دنیا را به دست آورده و با داشتن واحد کنترل کیفی بسیار دقیق، گروه کارخانجات جهان تهویه اعتماد را در سکوی بهترین تولید کننده دستگاه های هواساز مخصوصا هواساز هایژنیک(آنتی باکتریال) قرار داده است.

پکیج یونیت

پکیج یونیت

پکیج یونیت شرکت جهان تهویه اعتماد در دو مدل یکپارچه و مجزا با کندانسور آبی و هوایی برای سیستم سرمایش و گرمایش از ظرفیت های ۵ الی ۸۰ تن تبرید با کویل انبساط مستقیم (DX) و انواع کویل های گرمایی و با فیلتر های مختلف طراحی و تولید میگردد. شایان ذکر است که ما کامل ترین تولید کننده پکیج یونیت در انواع مختلف هستیم.

چیلر جذبی

چیلر جذبی

چیلر جذبی گروه کارخانجات جهان تهویه اعتماد از انواع تک اثره آب داغ، بخار و خورشیدی و دو اثره شعله مستقیم یا بخار از ظرفیت ۵۰ الی ۲،۰۰۰ تن تبرید با تکنولوژی روز دنیا تحت لیسانس برند های معتبر و قدرتمند بین المللی طراحی و تولید میشود. شایان ذکر است شرکت ما به روز ترین و کامل ترین تولید کننده چیلر جذبی میباشد.

فن کویل سقفی و زمینی

فن کویل سقفی و زمینی

فن کویل های گروه کارخانجات جهان تهویه اعتماد در چهار مدل زمینی با کابین سقفی با کابین (دکوراتیو با تنظیم خروجی هوا به چهار جهت) سقفی بدون کابین از ۲۰۰CFM الی ۱۰۰۰CFM با قابلیت ارائه ریموت کنترل طراحی و تولید میگردد.(نصب فوق العاده سریع و آسان از دیگر مزیت های این محصول می باشد.)

داکت اسپلیت کانالی

داکت اسپلیت کانالی

داکت اسپلیت کانالی ما یکی از محبوب ترین سیستم های تهویه مطبوع بوده به این دلیل که به نسبت سیستم های تهویه مطبوع مرکزی اسقتلال بیشتری دارد. همچنین تقریبا شبیه اسپیلت های معمولی بوده و دارای یک هواساز و یک کندانسور بیرونی میباشد که به کمک لوله های مسی به یک دیگر متصل شده اند. شایان ذکر است شرکت ما کامل ترین تولید کننده داکت اسپلیت کانالی میباشد.

داکت فن کویل

داکت فن کویل

داکتد فن کویل یا فن کویل های کانالی شرکت جهان تهویه اعتماد از ۸۰۰CFM الی ۲۰۰۰CFM در دو مدل عمودی و افقی و با توجه به نیاز مشتری با بالاترین کیفیت و تحت استاندارد های بین المللی طراحی و تولید می گردد.شایان ذکر است شرکت ما کامل ترین تولید کننده داکتد فن کویل می باشد. 

برج خنک کننده فایبر گلاس

برج خنک کننده فایبر گلاس

برج خنک کننده فایبرگلاس ما در ظرفیت های ۵ الی ۱۲۵۰ تن تبرید به صورت مدار بسته یا مدار باز طراحی و تولید میشوند. جهت مقاومت بیشتر در مقابل اشعه ماوراء بنفش مواد Tio2 به مواد مصرفی این محصول اضافه میگردد. شرکت جهان تهویه اعتماد به طور کامل تولید کننده برج خنک کننده فایبر گلاس میباشد.

برج خنک کننده گالوانیزه

برج خنک کننده گالوانیزه

برج خنک کننده گالوانیزه گروه کارخانجات جهان تهویه اعتماد در ظرفیت های ۱۰ الی ۱۱۵۰ تن تبرید در دو طرح مدار بسته و مدار باز طراحی و تولید میشوند، این محصول از قسمت داخل دارای پوشش فایبر گلاس بوده و در قسمت بیرون با رنگ اپوکسی یا الکترو استاتیک پودری پوشش داده میشود. همچنین شایان ذکر است شرکت جهان تهویه اعتماد کامل ترین تولید کننده برج خنک کننده گالوانیزه میباشد.

اگزاست فن

اگزاست فن

اگزاست فن های گروه کارخانجات جهان تهویه اعتماد زیر نظر مهندسین و متخصصین مجرب در این زمینه با توجه به نیاز مشتری در CFM های مختلف، طراحی و تولید میگردد. همچنین شرکت جهان تهویه اعتماد به طور کامل تولید کننده اگزاست فن نیز میباشد. یکی از مهم ترین کاربرد های اگزاست فن ها ، سالن ها و سوله های بسته ایی می باشد که در آن افراد یا دستگاه هایی وجود دارند که ممکن است هوای داخل آن محیط با تنفس افراد یا وجود بوی بد دستگاه های صنعتی و یا هر دلیل دیگری کهنه و بد بود شده باشد. به کمک اگزاست فن ها هوای کهنه تخلیه شده و هوای تازه وارد محیط میشود.

زنت

زنت

دستگاه زنت شرکت جهان تهویه اعتماد با ظرفیت هوادهی از ۱،۰۰۰CFM الی ۲۶،۰۰۰CFM و ظرفیت حرارتی از ۵۰،۰۰۰Btu/hr الی ۸۰۰،۰۰۰Btu/hr در دو مدل عمودی و افقی با طراحی خاص و با توجه به نیاز و خواست مشتری طراحی و تولید میگردد.

بویلر

بویلر

بویلر های کارخانجات جهان تهویه اعتماد در مدل های مختلف (DRY BACK و WET BACK) از ظرفیت های ۹۰.۰۰۰kcal/hr الی ۳.۰۰۰.۰۰۰kcal/hr مطابق با استاندارد های B.S2790 و EM12953 و باپلاک بازرسی کیفیت و استاندارد ایران طراحی و تولید میگردد. شرکت ما کامل ترین تولید کننده بویلر (دیگ آب گرم) میباشد.

یونیت هیتر

یونیت هیتر

یونیت هیتر های گروه کارخانجات جهان تهویه اعتماد در سه مدل صنعتی، صنعتی ایستاده و گرم خانه ایی با کویل آبگرم، بخار و الکتریکی در سایز های مختلف (بنا به سفارش مشتری) طراحی و تولید میگردد. 

کندانسور هوایی

کندانسور هوایی

کندانسور هوایی ما در مدل های مختلف از ظرفیت ۳ الی ۱۰۰ تن تبرید با توجه به شرایط اقلیمی طراحی و تولید میگردد. وجود کندانسور در سیستم های خنک کننده برای کندانس کردن یا تبدیل کردن گاز به مایع که غالبا با خنک کردن آن انجام میشود، امری ضروری است. جهت کسب اطلاعات بیشتر با مشاورین و مهندسین ما در تماس باشید.