گواهی نامه GMP

استاندارد GMP در شرکت جهان تهویه اعتماد

استاندارد GMP چیست؟

سیستم تولید خوب محصول یا شیوه های خوب تولید GMP سیستمی با هدف بررسی تولید محصولات بر اساس استانداردهای کیفی است. هدف از این سیستم و استاندارد ، کاهش خطرات در صنایع و به ویژه در صنایع حساس نظیر صنایع دارویی ، پزشکی و غذایی است.

دریافت استاندارد GMP چه مزیتی دارد؟

این استاندارد کمک میکند تا کارفرمایان محترم بتوانند به خوبی به تولید کنندگان اطمینان کرده و ساخت دستگاه های حساس خود را به تولید کنندگان و با خیالی راحت بسپارند.

گواهی نامه یا استاندارد GMP برای چه اصنافی مورد استفاده قرار میگیرد؟

اخذ این گواهی برای اصنافی همچون تولید کنندگان سیستم های تهویه مطبوع خصوصا تولید سیستم های تهویه مطبوع اتاق تمیز یا clean room از جمله هواساز هایژنیک ضروری می باشد. زیرا پس از دریافت این گواهی نامه، تمامی مراحل تولید این دستگاه ها به طور کامل بر اساس استاندارد های قید شده در این گواهی نامه صورت میگیرد.

استاندارد GMP درشرکت جهان تهویه اعتماد

شرکت جهان تهویه اعتماد با دارا بودن این استاندارد اقدام به جلب اعتماد و اطمینان کارفرمایان محترم، از منظر تولید دستگاه ها کرده است. لذا به اطلاع کارفرمایان محترم میرسانیم که تمامی پروسه ساخت و تولید سیستم های مربوط به اتاق های تمیز در گروه کارخانجات جهان تهویه اعتماد بر اساس استاندارد GMP صورت می پذیرد و تمامی تولیدات دارای استاندارد GMP می باشند.


GMP Certificate
برچسب‌ها: بدون برچسب

دیدگاه ها بسته شده اند.