با جهان تهویه اعتماد آشنا شوید

اعتماد به تجربه

بهترین ها را از ما بخواهید...

به روز ترین نرم افزار ها

شرکت جهان تهویه اعتماد برای طراحی و محاسبات پروژه های شما عزیزان از به روز ترین نرم افزار های دنیا به همراه لایسنس اورجینال آنها استفاده میکند.

پاسخگوی شما در هر شرایطی

یکی از بزرگترین افتخارات ما اینست که همواره و در هر شرایطی، از قبل از فروش تا بعد از فروش و خدمات پس از فروش پاسخگوی شما عزیزان هستیم.

درباره جهان تهویه اعتماد

درباره مابیشتر بدانید

تاریخچه ی جهان تهویه اعتماد

گروه کارخانجات جهان تهویه اعتماد با پشتوانه فنی فعالیت مدیران خود در زمینه طراحی و ساخت کلیه دستگاه های تهویه مطبوع، نظیر چیلر های تراکمی آبی و هوایی با انواع کمپرسور های رفت و برگشتی، اسکرال و اسکرو، پکیج یونیت آبی و هوایی، هواساز یکه منطقه ایی و چند منطقه ایی ( مالتی زون )، ایرواشر، آکونوپک، برج های خنک کننده فایبر گلاس و گالوانیزه، بویلر در ظرفیت های مختلف، زنت، یونیت هیتر، داکتد فن کویل و فن کویل های دکوراتیو زمینی و سقفی و … ضمن اعلام آمادگی برای ارائه خدمات مشاوره رایگان، همواره خود را متعهد به رعایت حداکثر کیفیت متکی داشته و در جهت ارائه خدمات پس از فروش در حداقل زمان تلاش می نماید.

این مجموعه در سال ۱۳۸۶ با تکیه بر توان فنی تیم خود، شروع به فعالیت نمود.نظر به عدم وجود تکنولوژی روز جهان در میان تولید کننده های داخلی و مانور هرچه بیشتر برندهای رنگارنگ چینی و …

با استفاده از این فضا، تولید مطابق با استاندارد های روز جهانی، با بالاترین کیفیت، بالاترین راندمان و بهره گیری از بهترین قطعات و پایبندی به اصول مهندسی و طراحی،در دستور کار قرار گرفت و همواره صداقت در سرلوحه تمامی امور بوده و خواهد بود. از آنجایی که بازار کشورمان بسیار هوشمند و دقیق است، تولیدات این مجموعه به سرعت مشتریان خود راپیدا کرده و جایش را در بازار باز نموده است.

مشتریان پس از اولین همکاری، بدل به دوستانی گردیدند که در ادامه راه تا به امروز همچون یکی از اعضای این مجموعه باانتقادات و پیشنهاداتشان کمک چشم گیری به ارتقاء سطح کیفی محصولات نموده اند و در این مسیر دشوار، دوشادوش تیم زحمت کشیده اند.اخذ رزومه‌ایی بسیار غنی آن هم در مدتی بسیار کوتاه رقیبی جدی در این زمینه محسوب میگردد.

اجرای موفق پروژه های عمرانی کشور، حضور بی رقیب در تولید دستگاه های خاص، جهت اتاق های تمیز (Clean Rooms) همگی مرهون لطف خداست و صداقت در تمامی بخش ها، تلاش عزیزان در کارخانه و اعتماد هموطنان می باشد. دراین راستا از هیچ خدماتی به این آب و خاک مضایقه نگردیده است و در خیلی از موارد مهندسی نموده و ادای دین به میهن کرده است.

امید است تا از این طریق روزی یکی از صادر کنندگان به خارج از کشور گردیده و قدمی هرچند کوچک اما درخور توجه  در راه عمران و آبادانی این مرزو بوم ایفا نماییم.

این مجموعه در راستای کاهش هزینه ها و جلوگیری از اتلاف وقت، آماده ارائه خدمات هرچه بهتر به پروژه های در زمینه طراحی و اجرای سیستم های تاسیسات با تکنولوژِی روز دنیا تحت سیستم BIM به صورت هوشمند انجام می دهد.

بخشی از خط تولید جهان تهویه اعتماد فن کویل سازی
ورودی کارخانه جهان تهویه اعتماد کارخانه جهان تهویه اعتماد

سوابق همکاری ما

آپارات جهان تهویه اعتماد

نمایشگاه بین المللی تاسیسات 1400

نمایشگاه بین المللی تاسیسات 1399

آشنایی کامل با جهان تهویه اعتماد

نمایشگاه بین المللی تاسیسات 1401

نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان 1399

تقدیرنامه ها و گواهینامه ها