درباره جهان تهویه اعتماد چه میدانید؟

گروه کارخانجات جهان تهویه اعتماد با پشتوانه فنی فعالیت مدیران خود در زمینه طراحی و ساخت کلیه دستگاه های تهویه مطبوع، نظیر چیلر های تراکمی آبی و هوایی با انواع کمپرسور های رفت و برگشتی، اسکرال و اسکرو، پکیج یونیت آبی و هوایی، هواساز یکه منطقه ایی و چند منطقه ایی ( مالتی زون )، ایرواشر، آکونوپک، برج های خنک کننده فایبر گلاس و گالوانیزه، بویلر در ظرفیت های مختلف، زنت، یونیت هیتر، داکتد فن کویل و فن کویل های دکوراتیو زمینی و سقفی و … ضمن اعلام آمادگی برای ارائه خدمات مشاوره رایگان، همواره خود را متعهد به رعایت حداکثر کیفیت متکی داشته و در جهت ارائه خدمات پس از فروش در حداقل زمان تلاش می نماید.

این مجموعه در سال ۱۳۸۶ با تکیه بر توان فنی تیم خود، شروع به فعالیت نمود.نظر به عدم وجود تکنولوژی روز جهان در میان تولید کننده های داخلی و مانور هرچه بیشتر برندهای رنگارنگ چینی و …

با استفاده از این فضا، تولید مطابق با استاندارد های روز جهانی، با بالاترین کیفیت، بالاترین راندمان و بهره گیری از بهترین قطعات و پایبندی به اصول مهندسی و طراحی،در دستور کار قرار گرفت و همواره صداقت در سرلوحه تمامی امور بوده و خواهد بود. از آنجایی که بازار کشورمان بسیار هوشمند و دقیق است، تولیدات این مجموعه به سرعت مشتریان خود راپیدا کرده و جایش را در بازار باز نموده است.

مشتریان پس از اولین همکاری، بدل به دوستانی گردیدند که در ادامه راه تا به امروز همچون یکی از اعضای این مجموعه باانتقادات و پیشنهاداتشان کمک چشم گیری به ارتقاء سطح کیفی محصولات نموده اند و در این مسیر دشوار، دوشادوش تیم زحمت کشیده اند.اخذ رزومه‌ایی بسیار غنی آن هم در مدتی بسیار کوتاه رقیبی جدی در این زمینه محسوب میگردد.

اجرای موفق پروژه های عمرانی کشور، حضور بی رقیب در تولید دستگاه های خاص، جهت اتاق های تمیز (Clean Rooms) همگی مرهون لطف خداست و صداقت در تمامی بخش ها، تلاش عزیزان در کارخانه و اعتماد هموطنان می باشد. دراین راستا از هیچ خدماتی به این آب و خاک مضایقه نگردیده است و در خیلی از موارد مهندسی نموده و ادای دین به میهن کرده است.

امید است تا از این طریق روزی یکی از صادر کنندگان به خارج از کشور گردیده و قدمی هرچند کوچک اما درخور توجه  در راه عمران و آبادانی این مرزو بوم ایفا نماییم.

این مجموعه در راستای کاهش هزینه ها و جلوگیری از اتلاف وقت، آماده ارائه خدمات هرچه بهتر به پروژه های در زمینه طراحی و اجرای سیستم های تاسیسات با تکنولوژِی روز دنیا تحت سیستم BIM به صورت هوشمند انجام می دهد.

بخشی از افتخارات همکاری ما

عوامل موفقیت شرکت های ایرانی از دیدگاه مدیران

مهندس شهرام جوهری

مدیر عامل

 

  • اصل مشتری مداری و احترام به حقوق مصرف کننده تخفیف پذیر نیست. 
  • در جذب و حفظ بازار، کیفیت بالا و قیمت پایین دو اصل غیر قابل اجتنابند.
  • تولید مرغوب و رقابت پذیر، بدون بهره گیری از سخت افزار و نرم افزار مناسب ممکن نیست.
  • محصولی که منحصرا با هدف تسخیر بازار داخلی تولید میشود محدود و غیر قابل دوام است.
  • داشتن مدیران و مشاوران نواندیش به ویژه در زمینه اقتصادی و تکنولوژی به منظور آینده نگری.

 

مهندس محمد تقی جوهری

رئیس هیئت مدیره

 

  •   مشتری محوری و اهمیت دادن به نظراتشان
  •   توجه مدیریت کیفی
  •   بکارگیری روش های نوین مدیریتی
  •   تعیین اهداف و استراتژی سازمانی
  •   اعمال مدیریت غیر متمرکز و توجه به واحدهای تحقیق و توسعه صنعت تاسیسات هرچند داخلی باشد، متاثر از نظام جهانی و تابع تحولات بین المللی است، لذا حضور در این صنعت، بدون توجه به روند توسعه و گسترش آن در سایر کشورها امکانپذیر نیست.

آپارات

افتخارات کسب شده

استاندارد ها

دفتر مرکزی

سعادت آباد، سرو شرقی، رو به روی علامه شمالی، پلاک 63، واحد 1

تلفن تماس :

6 الی 00 89 38 22 - 021

مدیر فروش :

39 95 311 0912

شعار لاتین - lets be cool

راه های ارتباطی در فضای مجازی

آیکون-اینستاگرام  آیکون-واتساپ  حساب لینکداین شرکت جهان تهویه اعتماد

کارخانه

اتوبان تهران ساوه، کیلومتر 80، شهرک صنعتی مامونیه، خیابان هفتم

تلفن تماس :

46 و 45 32 25 45 - 086

14 32 25 45 - 086