پرش لینک ها

بارگزاری سایت جدید جهان تهویه اعتماد

بارگزاری سایت جدید جهان تهویه اعتماد

بارگزاری سایت جدید جهان تهویه اعتماد

با سلام خدمت دوستان و مخاطبان محترم وب سایت شرکت جهان تهویه اعتماد، امروز پانزده اردیبهشت ۱۳۹۹ بارگزاری سایت جدید شرکت جهان تهویه اعتماد انجام شد. با توجه به این اتفاق بد نیست بررسی کنیم که چرا امروزه همه ی مشاغل نیاز به حضور در فضای مجازی داشته و از واجبات هست که رد پایی از خودشون در فضای وب به جا بزارن. همراه ما باشید با تاریخچه ی پیدایش فضای وب و نیاز های روز افزون اون…

رایانه ها و فضای مجازی

در سال های ابتدایی ساخت رایانه ها، این دستگاه ها به عنوان ماشین های محاسبات ریاضی شناخته میشدند که اولین رایانه های محسابات همان چرتکه بود.

با گذر زمان وقوع انقلاب صنعتی رفته رفته سیستم های مکانیکی برای محاسبات ساخته شد که توانایی انجام حساب های طولانی را نیز داشتند. بعد ها رایانه ها پیشرفته تر شده و به سیستم های قدرتمند امروزی تبدیل شدند که دارای پردازنده مرکزی یا CPU بوده که به کمک آن توان انجام عملیات منطقی نیز به آن ها افزوده شد.

رفته رفته با ساخته شدن فضای اینترنت و آنلاین شدن رایانه ها مردم و مشاغل در سراسر دنیا از طریق اینترنت موفق به برقراری ارتباط با یکدیگر شدند.

پس از اینکه شبکه های مجازی ساخته شده و روز به روز گسترده تر شدند تمامی مشاغل اعم از حضوری و غیر حضوری، برای شناساندن خود به مرد و اضافه شدن درآمدهایشان تصمیم به حضور در فضای مجلزی گرفته تا خود را بیشتر نشان دهند.

امروزه استفاده از وب سایت برای تمام مشاغل کاربرد دارد و حتی میتواند در مواقع بهرانی همچون این روز ها که بیماری کرونا شیوع پیدا کرده، با جلوگیری از خرید های حضوری از شیوع بیماری نیز جلوگیری کند.

علاوه بر این مسائل داشتن وب سایت برای تمام شغل ها یک مزیت بوده و برقرای ارتباط مشتری و صاحبان مشاغل را راحت تر میکند.

از این رو شرکت جهان تهویه اعتماد تصمیم بر آن داشته است که با توجه به حضور در فضای مجازی و داشتن وب سایت از چندین سال قبل، اقدام به بروز کردن آن و تغییرات اساسی در آن کند.

هم اکنون میتوانید دستگاه های تولید شده توسط تیم مجرب شرکت جهان تهویه اعتماد را مشاهده کنید یا در صورت نیاز به ارسال درخواست همکاری با به بخش فرم درخواست همکاری مراجعه کنید.

همراه ما باشید…

یک دیدگاه بگذارید